Szybki kontakt

Tel. 502-220-475
email: hydroseb@op.pl
Częstochowa, Opole,
Katowice, Gliwice

pogotowie kanalizacyjne - Śląsk 24h/7

DOJAZD GRATIS!** - Wycena możliwa już podczas rozmowy telefonicznej.


WUKO ssąco-płuczące

Inspekcja tv kanalizacji

Udrażnianie każdej kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji deszczowej

Czyszczenie kanalizacji sanitarnej


Dla stałych klientów rabaty
Pracujemy w soboty, niedziele i święta


Aktualności

W miesiącu lutym bieżącego roku zakupiliśmy pojazd, na którym zamontowana jest zabudowa ciśnieniowa do czyszczenia kanalizacji. Umożliwia ona uzyskanie ciśnienia 200bar przy przepływie wody 135 l/min. Dzięki takim parametrom jesteśmy w stanie czyścić rury kanalizacyjne o większych średnicach również zimą.

hydraulik gliwice

Pogotowie kanalizacyjne jest czynne całodobowo, również w niedziele i święta. Jednak cena wykonania usługi w godzinach nocnych oraz niedziele i święta jest wyższa.

Nasza firma jest do państwa dyspozycji na terenach województw: całego śląskiego, opolskiego, łódzkiego oraz małopolskiego, świętokrzyskiego poniżej na mapie znajdują się miejscowości do których dojeżdżamy.

Możliwy dojazd w miejsca nie zaznaczone na mapie, wówczas czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć. Wszystkie zlecenia wykonujemy w tym samym dniu, nawet te których miejsce realizacji jest bardzo oddalone.

Nie doliczamy dodatkowych kosztów za dojazd do klienta niezależnie od miejsca zamieszkania. Jeżeli nie uda nam się wykonać usługi, a instalacja nie jest uszkodzona nie pobieramy żadnych opłat.

Na terenie województwa świętokrzyskiego pracujemy w następujących miejscowościach:


wuko w sosnowcu